جستجو کردن

0912497152

نمایشگاه تخصصی زنجیره تامین معدن

حضور پررنگ شرکت تیراژ دیزل در سیزدهمین نمایشگاه تخصصی زنجیره تامین معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان
اصفهان – 13 تا 16 دی ماه 1402 

در چارچوب سیزدهمین نمایشگاه تخصصی زنجیره تامین معدن، سیمان، فولاد، تونل سازی، راهسازی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، شرکت تیراژه ماشین و تیراژ دیزل با افتخار وارد پنجره ارتباطات صنعتی خود شدند. این نمایشگاه که از تاریخ 13 تا 16 دی ماه 1402 در شهر اصفهان برگزار شد، به عنوان یک پل ارتباطی بین صنعتگران معدن، سیمان، فولاد، تونل‌سازی، راه‌سازی و تولیدکنندگان ماشین‌آلات به‌شمار می‌رود.

در این نمایشگاه، شرکت تیراژ دیزل با ارائه کامیون‌های کشنده خود، نشان حضور قدرتمند خود در صنعت نشان داد. تولید این محصولات با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و استانداردهای بین‌المللی، نشان از تعهد شرکت به ارائه بهترین و بروزترین راه‌حل‌ها در زمینه ماشین‌آلات صنعتی دارد.

حضور فعال شرکت تیراژ دیزل در این رویداد، فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و همچنین آشنایی با آخرین دستاوردها و نوآوری‌های صنعت ماشین‌آلات بوده است. این شرکت با ارائه‌ی خدمات و محصولات با کیفیت، به عنوان یکی از پیشروهای صنعت ماشین‌آلات، در مسیر پیشرفت و توسعه صنعت کشور قدم برداشته است.

ما به عنوان تیم روابط عمومی شرکت تیراژ دیزل، از حضور گرم و پرانرژی شما در نمایشگاه تخصصی اصفهان سپاسگزاریم و امیدواریم که این فرصت، زمینه‌ی دوستی و همکاری بیشتر را برای همه‌ی صنعتگران فراهم نماید.
تیم روابط عمومی شرکت تیراژ دیزل
پیمایش به بالا
باز کردن چت
سلام، می‌تونید سوالتون رو در واتس اپ ازمون بپرسید...