جستجو کردن

0912497152

کامیون جفت باری 2634/50

کامیون جفت باری بیبن تراک موتور اشتایر 2634 تیراژ دیزل

یون کمپرسی 2634 NG80A یکی از کامیونهایی است که با استفاده از به روز ترین تکنولوژی های دنیا ساخته شده است و شرکت تیراژ دیزل تولید این کامیون را بر عهده گرفته است. تمامی محصولات این شرکت به نحوی ساخته شده است که می تواند سوخت بسیار پایینی مصرف نماید و به همین دلیل این کامیون کمپرسی به خاطر داشتن امکانات منحصر نظیر مصرف سوخت پایین نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است و باعث شده عده ی زیادی این نوع کامیون را به سایر محصولات ترجیح دهند.

بررسی فنی کامیون کمپرسی 2634 NG80A

قدرت موتور: 1900/340 اسب بخار
حداکثر گشتاور تولیدی این کامیون: 1200-1500/1900 دور در دقیقه
این نوع کامیون مجهز به استاندارد آلایندگی EURO 4 می باشد که میتواند تا حد زیادی گازهای سمی که کامیون تولید می نماید، کاهش دهد و این مزیتی مهمی برای این کامیون محسوب می شود.
این نوع کامیون کمپرسی مجهز به سیستم ترمز ABS مجهز شده است.
مجهز به گیربکس ساخت کشور آلمان

طراحی داخلی این کامیون به چه صورت است ؟

در داخل این کامیون دو عدد تختخواب تعبیه شده است که به راحتی می توان آنها را جمع نمود. این نوع طراحی بی نظیر که برای این کامیون در نظر گرفته شده است باعث شده است فضای بیشتری برای سرنشینان و راننده وجو داشته باشد و این مورد این نوع کامیون کمپرسی را از سایر محصولات متمایز می نماید.
همچنین در صفحه کیلومتر این نوع کامیون کمپرسی علائم هشداردهنده طراحی شده است که می تواند به راننده نشان دهد دقیقا چه زمانی این کامیون به تعمیر نیاز دارد و چناچه ایرادی در یکی از قطعات این کامیون وجو داشته باشد به راننده اعلام می نماید و به این ترتیب از بروز اتفاقات ناخوشایند جلوگیری می شود.

 

کامیون کمپرسی NG380A چه ویژگیهای منحصر به فردی دارد؟

مصرف سوخت پایینی که این نوع کامیون دارد موجب شده این نوع کامیون طرفداران زیادی داشته باشد چراکه بیشتر افراد به دنبال ماشین آلاتی هستند که کمترین مصرف سوخت را داشته باشد.البته برای اینکه میزان مصرف سوخت کامیون تا چه حد باشد معیار مشخصی در نظر گرفته نشده است . فاکتورهای متفاوتی مانند وضعیت جاده ای که در آن در حال رانندگی هستیم، نوع کالایی که توسط این کامیون حمل می شود، نوع رانندگی و مدت زمانی که کامیون برای مدت زمان طولانی روشن نگه داشته می شود، در میزان مصرف سوخت تاثیر فراوانی دارند و در صورتی که بخواهیم این نوع کامیون سوخت پایینتری داشته باشد به مجموعه ای از این عوامل توجه داشته باشیم.

پیمایش به بالا
باز کردن چت
سلام، می‌تونید سوالتون رو در واتس اپ ازمون بپرسید...