جستجو
0912497152

شرکت تیراژ دیزل

معرفی کارخانه سمنان

سایت تولیدی این شرکت در شهر سمنان در زمینی به مساحت 8.5 هکتار قرار دارد و شامل 12000 متر مربع سالن شامل خط رنگ، خطوط پیش مونتاژ، خط مونتاژ کابین، سالن مونتاژ نهایی، سالن تست، انبار، فضای اداری و … میباشد.

کارخانه
about1
  • خط رنگ

در خط نقاشی، پس از طی پروسه تمیز کاری و آماده سازی، رنگ آستر و سپس رنگ رویه درون چهار اتاق رنگ موجود، بر روی کابین های ED شده و سایر اقلام مربوطه پاشیده شده و کابین ها و اقلام به ترتیب به خط مونتاژ تریم و تزئینات کابین و خطوط پیش مونتاژ انتقال داده میشوند.

  • خط تریم و تزئینات کابین

کابین پس از نقاشی و تایید واحد کیفی به این خط انتقال پیدا کرده و تمامی تزئینات داخلی و خارجی کابین در 9 ایستگاه بر روی کابین مونتاژ شده و کابین تکمیل شده جهت نصب بر روی شاسی، به ایستگاه مربوطه در خط مونتاژ شاسی انتقال پیدا میکند.

about2
about3
  • خطوط پیش مونتاژ

اقلام و مجموعه هایی که قبل از استفاده در خط مونتاژ تریم و تزئینات یا خط مونتاژ شاسی، نیاز به آماده سازی قبلی یا پیش مونتاژ دارند در این ایستگاهها، مونتاژ شده و سپس به محل های مربوطه در خطوط اصلی مونتاژ انتقال پیدا میکنند. تعداد این ایستگاهها برابر 15 ایستگاه میباشد.

  • خط مونتاژ شاسی

تکمیل و مونتاژ شاسی در چهار ایستگاه اصلی انجام میشود. در این ایستگاهها ابتدا مجموعه اکسل ها و سیستم تعلیق بروی شاسی نصب شده و پس از برگرداندن شاسی توسط شاسی برگردان، مجموعه قوای محرک و سپس کابین بر روی شاسی نصب شده و پس از انجام کنترل های لازم، کامیون به سالن تست جهت انجام تست های مورد نیاز انتقال پیدا میکند.

about4
about6
  • سالن تست

در این سالن، تست های سرعت، ترمز، نصب چراغ، زوایای چرخ و نفوذ آب بر روی کامیون انجام میشود.

پیمایش به بالا
باز کردن چت
سلام، می‌تونید سوالتون رو در واتس اپ ازمون بپرسید...