شرکت تیراژ دیزل

مختصری درباره شرکت

درباره ما تصویر 1 تیراژ دیزل

شرکت تیراژ دیزل در سال 1393 با سرمایه کاملا خصوصی تاسیس شد و فعالیت خود را درحوزه عمرانی (راه آهن، راهسازی ،احداث تونل و پل ، معدن و پالایشگاه و پتروشیمی ) و حوزه تولیدی (ماشین آلات راهسازی ،ساندویچ و پانل های سقفی و دیواری ) آغاز کرده و این فعالیت ها به مرور زمان گسترش پیدا کرده است.

این شرکت تخصص گرایی ،کیفیت و استفاده از تکنولوژی روز  با در نظر گرفتن شایستگی های فنی ومدیریتی را سرلوحه کار خود قرار داده 

 و با هدف حضور  دربازار خودروهای تجاری و عرضه محصولات ناوگان حمل و نقل باری تحت نظر گروه شرکتهای تیراژ دیزل آغاز بکار نموده است این شرکت به منظور حضور فعال در عرصه خودروهای سنگین و معرفی محصولات با کیفیت ودارای استانداردهای جهانی به بازار نکات بسیاری را بر اساس نیاز بازار ایران در نظر گرفته  که از جمله آن میتوان به ایمنی بالا ، نام تجاری معتبر امکان سرویس ساده و تامین ارزان قطعه ، راحتی و آسایش راننده و سرنشین و….. اشاره نمود.

درباره ما تصویر 2 تیراژ دیزل
درباره ما تصویر 5 تیراژ دیزل

برهمین اساس شرکت کامیون سازی بیبن تراک که فعالیت خود را با همکاری شرکت بنز آلمان و تولید تحت لیسانس آن شرکت آغاز نموده بعنوان شریک شرکت تیراژ دیزل  معرفی گردیده است.

در این برخی از نقاط قوت و مزایای محصولات این شرکت را بر می شماریم:

 • سابقه طولانی تولید و حضور گسترده در بازار ایران
 • تزیینات جدید و لوکس داخل اتاق و امکانات رفاهی مناسب جهت راحتی راننده و سرنشین مانند سیستم تهویه مطبوع ،تختخواب ،صندلی بادی
 • برخورداری از قابلیتهای برند بنز (طراحی محصول و ساخت کلیه قالبها توسط شرکت بنز آلمان صورت پذیرفته است)
 • خدمات آسان و سهولت تأمین قطعات یدکی (به دلیل تشابه زیاد با محصولات بنز موجود دربازار ایران )
 • توان بالای موتور و گیر بکس ZF
 • ویژگیهای کامیون خارج جاده ای (OFF ROAD) مانند چرخ 24 اینچ ،شاسی تقویت شده، ارتفاع مناسب شاسی ، …
 • انتخاب این محصول به عنوان کامیون سازمانی UN
درباره ما تصویر 3 تیراژ دیزل
درباره ما تصویر 4 تیراژ دیزل

لازم به ذکر است در راستای حمایت از تولید ملی، شرکت تیراژ دیزل اقدام به ساخت و راه اندازی کارخانه تولیدی خود در شهر سمنان نموده و با ظرفیت سالانه 1500 دستگاه در حال تولید می باشد .

در حال حاضر شرکت تیراژ دیزل به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت کامیون سازی بیبن BEIBEN ، محصولات کمپرسی و باری و میکسر با نام تجاری NG80A  را در دو تیپ دو محور و سه محور بفروش میرساند.همچنین  بزودی محصول کشنده با موتور 430 اسب بخار ،گیر بکس ZF تولید شده در آلمان،سیستم تعلیق پیشرفته پارابولیک،ترمزهای دیسکی ، اتاق مدرن طراحی شده توسط بنز آلمان و آپشنهای بسیار زیاد راحتی پس از پایان مراحل تست و تایید نوع به سبد تولید این شرکت اضافه خواهد شد.

سایت تولیدی این شرکت در شهر سمنان در زمینی به مساحت 8.5 هکتار قرار دارد و شامل 12000 متر مربع سالن شامل خط رنگ، خطوط پیش مونتاژ، خط مونتاژ کابین، سالن مونتاژ نهایی، سالن تست، انبار، فضای اداری و … میباشد.

خطوط شرکت

 • خط رنگ
 • خط تریم و تزئینات کابین
 • خطوط پیش مونتاژ
 • خط مونتاژ شاسی

لازم به ذکر است ،خدمات پس از فروش محصولات شرکت بواسطه شبکه متشکل از 18 نماینده رسمی در تمامی مناطق کشور آماده سرویس می باشد .

درباره ما تصویر 4 تیراژ دیزل

معرفی بیشتر از کارخانه سمنان

سایت تولیدی این شرکت در شهر سمنان در زمینی به مساحت 8.5 هکتار قرار دارد و شامل 12000 متر مربع سالن شامل خط رنگ، خطوط پیش مونتاژ، خط مونتاژ کابین، سالن مونتاژ نهایی، سالن تست، انبار، فضای اداری و … میباشد.

کارخانه
about1
 • خط رنگ

در خط نقاشی، پس از طی پروسه تمیز کاری و آماده سازی، رنگ آستر و سپس رنگ رویه درون چهار اتاق رنگ موجود، بر روی کابین های ED شده و سایر اقلام مربوطه پاشیده شده و کابین ها و اقلام به ترتیب به خط مونتاژ تریم و تزئینات کابین و خطوط پیش مونتاژ انتقال داده میشوند.

 • خط تریم و تزئینات کابین

کابین پس از نقاشی و تایید واحد کیفی به این خط انتقال پیدا کرده و تمامی تزئینات داخلی و خارجی کابین در 9 ایستگاه بر روی کابین مونتاژ شده و کابین تکمیل شده جهت نصب بر روی شاسی، به ایستگاه مربوطه در خط مونتاژ شاسی انتقال پیدا میکند.

about2
about3
 • خطوط پیش مونتاژ

اقلام و مجموعه هایی که قبل از استفاده در خط مونتاژ تریم و تزئینات یا خط مونتاژ شاسی، نیاز به آماده سازی قبلی یا پیش مونتاژ دارند در این ایستگاهها، مونتاژ شده و سپس به محل های مربوطه در خطوط اصلی مونتاژ انتقال پیدا میکنند. تعداد این ایستگاهها برابر 15 ایستگاه میباشد.

 • خط مونتاژ شاسی

تکمیل و مونتاژ شاسی در چهار ایستگاه اصلی انجام میشود. در این ایستگاهها ابتدا مجموعه اکسل ها و سیستم تعلیق بروی شاسی نصب شده و پس از برگرداندن شاسی توسط شاسی برگردان، مجموعه قوای محرک و سپس کابین بر روی شاسی نصب شده و پس از انجام کنترل های لازم، کامیون به سالن تست جهت انجام تست های مورد نیاز انتقال پیدا میکند.

about4
about6
 • سالن تست

در این سالن، تست های سرعت، ترمز، نصب چراغ، زوایای چرخ و نفوذ آب بر روی کامیون انجام میشود.

گواهینامه‌ها

برو به واتس اپ
1
نیاز به کمک دارید؟
تیراژ دیزل
سلام، می‌تونید سوالتون رو در واتس اپ ازمون بپرسید...